Наверх
Внимание
Объявлению 78 дней, возможно оно устарело!

Супутникове обладнання оптом і в роздріб

 
 
ID: 76048
Дата публикации: 31 мая 2018 г. 19:04
Месторасположение: Закарпатская область , Ужгород
Телефон: 063-258-18-30
Цена: 550 грн.
Тип объявления: Предлагаю
Просмотры: 362
 
Супутникове обладнання оптом і в роздріб з доставкою по Україні.
063-258-18-30
http://sputnikovoe.ucoz.ua
(097)465-06-88
Продам антену супутникову тарілку, продам тарілку супутникову антену, продам супутникове обладнання, продам обладнання супутникове, продам обладнання для супутникового тб, продам обладнання для супутникового телебачення, супутникове обладнання тв продам, продам супутникове обладнання для установки супутникової антени.
Всі канали супутникового телебачення працюють в режимі стереозвуку з цифровою якістю зображення абсолютно безкоштовно, без обов'язкової абонплати що дасть Вам ідеальну картинку і бездоганний звук на Вашому телевізорі і можливість окупити вартість комплекту вже за кілька місяців і економити Ваші гроші т.к. Ви зможете дивитися більше 55 безкоштовних українських, більше 50 російських і 1000 зарубіжних телеканалів абсолютно безкоштовно.
Увага !!
Акція !!
Комплект супутникового обладнання для перегляду пакета Xtra TV - Екстра ТБ всього за 450 грн. + доставка по Україні.
Всього за 350 грн ви отримаєте можливість дивитися більше 40 безкоштовних каналів російською та українською мовою та можливість дивитися більше 50 платних каналів пакету Екстра ТБ з каналами Євроспорт, Екстрімспорт, Боєць, Наш Футбол, Футбол, Футбол +, Теніс, Баскетбол, Discovery, Animal Planet, Disney channel, Nickelodeon, Cartoon Network, Comedy TV, RTVi, Полювання та риболовля, Fox Crime, Наука 2.0, 24 Техно, Кіно плюс, Наше улюблене кіно, Наше нове кіно, Єврокіно, Індія ТБ та іншими + безкоштовна доставка по Україні .
Великий вибір тюнерів і іншого супутникового обладнання для супутникового тб, завжди якісне обладнання для установки і налаштування супутникової антени за найдоступнішими цінами плюс бонус - диск - інструкцію щоб встановити Вашу супутникову антену самостійно.
Комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени та самостійної установки супутникової антени на 3 супутника всього 450 грн з доставкою.
Оптова торгівля: супутникові тарілки, комплекти супутникових антен, системи обладнання для супутникового телебачення з доставкою по Україні.
Ви хочете мати велику кількість цікавих телеканналов в цифровій якості і дивитися Ваш телевізор безкоштовно а не за щомісячну абонплату без сніжку на екрані і фону в аналогу?
Установка супутникової антени повністю задовольнить всі ваші побажання, а супутникове обладнання яке вам пропонуємо ми повністю задовольнить всі ваші вимоги.
Робіть Ваш вибір з нами і ми надамо Вам найякісніші послуги та найякісніше обладнання з гарантією. Телефонуйте і не відкладайте на завтра те що можна зробити вже сьогодні.
comments powered by Disqus

Также в категории: